Jak włączyć istniejącą przestrzeń zewnętrzną do projektu biura?

Czy słyszałeś kiedyś o syndromie chorego budynku (SBS)? Jest to zjawisko realne i ma związek z niską jakością powietrza. W takim razie Twoje biuro może być przyczyną choroby! Wszyscy wiemy, że meble biurowe mogą poprawić nastrój, ale okazuje się, że wiele innych aspektów może mieć na to taki sam wpływ.

Dostarczanie do biura dużej ilości świeżego powietrza jest istotne dla zdrowia i dobrego samopoczucia, ale jest również ważne dla wydajności. Mając to na uwadze, wiele firm wprowadza do swoich biur przestrzenie zewnętrzne, np. ogrody, tarasy, a nawet dachy!
Czy jest to coś, co Twoja firma mogłaby wypróbować, wprowadzając nowy system biurek biurowych?

Oczywiście to, czy pracownicy będą mogli usiąść na zewnątrz i współpracować lub prowadzić burzę mózgów, zależy w dużej mierze od pogody i jest mało prawdopodobne, abyś mógł przenieść okrągłe biurka do użytku biurowego na zewnątrz, ale możesz uwzględnić te miejsca i być może w jakiś sposób zabezpieczyć je przed warunkami atmosferycznymi. Na przykład, czy masz ogród zimowy? Jeśli tak, z łatwością można go przekształcić w przestrzeń do pracy lub nawet miejsce spotkań. Do środka będzie wpadać mnóstwo naturalnego światła, a po otwarciu okien będzie można zaczerpnąć świeżego powietrza. A może przestrzeń na dachu?
Oczywiście zależy to od pogody, ale w ładne dni praca na świeżym powietrzu jest możliwa, a modułowe meble biurowe można łatwo przemieszczać.

Jeśli Twoja przestrzeń ma ogród, możesz to również wykorzystać i pozwolić pracownikom pracować na zewnątrz. Istnieje wiele sugestii, że spotkania na świeżym powietrzu mogą prowadzić do lepszych pomysłów i rozwiązań, więc kup kilka łatwych do przenoszenia nowoczesnych mebli biurowych i pozwól tym pomysłom szaleć!

Czy chciałbyś pracować na świeżym powietrzu?